GTS Trento

€ 1.575,00

Gespreid betalen v.a. €43,75 p.m.
Betaal in 3 termijnen van €525,00

 

  • GTS Trento scooter met moderne retro look
  • Stabiele wegligging en lage instap dankzij 10-inch wielen
  • Compleet voorzien van LED-verlichting
  • Dagrijverlichting
  • 50cc 4-takt luchtgekoelde motor met injectie (Delphi EFI System)
  • Leverbaar in 25 km/u en 45 km/u
  • Kleur: Lava grey
  • Bandenmaat 3.50-10 (voor) – 3.50-10 (achter)
  • Zithoogte 720 mm
  • Tankinhoud 5,5 liter
  • USB-C oplaadpunt
  • 3 jaar motorgarantie
  • Brom (45 km/h)
  • Snor (25 km/h)
  • Lava Grey
Wissen
Categorieën: , Tag:

GTS Trento scooter kopen in Almelo

De GTS Trento scooter combineert gebruiksgemak met een scherpe prijs en een moderne retro look. De compacte bouw en 10-inch wielen zorgen voor een lage instap en optimale wendbaarheid. Ideaal voor korte ritjes in de stad, boodschappen of woon-werkverkeer. Bij Scooter Outlet Almelo staat een betrouwbare scooter altijd voor je klaar.

Specificaties van de GTS Trento

De Trento heeft een 50cc 4-takt luchtgekoelde motor met injectie en een automatische transmissie. Je start hem elektrisch of met de kickstart. Voor goede remkracht zorgen een schijfrem voor en een trommelrem achter, en de aluminium velgen geven hem een verzorgde uitstraling. Met 85 kg en een zithoogte van 720 mm is de scooter ook voor kleinere rijders goed te hanteren. De tank heeft een inhoud van 5,5 liter. Via het USB-C oplaadpunt laad je onderweg je smartphone op.

GTS Trento in 25 of 45 km/u

De GTS Trento scooter is leverbaar in Lava grey en in twee uitvoeringen: 25 km/u of 45 km/u. Kom langs in onze showroom, dan helpen we je graag met het kiezen van de juiste uitvoering.

Per maand betalen? Bereken hier uw maandbedrag!
ScooterFlex maandbedrag berekenen

Al onze nieuwe GTS scooters worden geleverd met:

– 2 jaar fabrieksgarantie
– 1ste onderhoudsbeurt gratis
– Volle brandstoftank

Heeft u vragen? Wilt u een volledig overzicht van de kosten? Aarzel niet om contact met ons op te nemen of breng een bezoek aan onze ruime showroom!

Uitvoering:

,

Kleur:

Motor type

Ontsteking

Remmen voor

Remmen achter

Bandenmaat

Prijs

Prijs is Incl. BTW